Forum

Poradniki do pobrania

Stopa weglowa osoba srednioaktywana.

Więcej
2011/08/21 21:57 #2 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: ossur i jego produkty
wina po stronie protetyka!!!!!
Wina nigdy nie jest po jednej stronie. Protetyk polega na informacjach uzyskanych od klienta !

Jak piszesz, jestes osoba bardzo aktywna. Daj sobie wiec spokoj z Elite Blade. To stopa dla osob aktywnych, ale nie tak bardzo aktywnych jak Ty. Choc obie stopy funkcjonuja zupelnie inaczej, Elite Blade i (testowana przez Ciebie) Propio, niewiele sie roznia we wlasciwosciach.

jeszce pytanko czy ktos mial do czyniuenia z Silhouette VS???

Tak. Stopa dla dosyc aktywnych mezczyzn (ale nie tak aktywnych jak Ty). Idealna dla aktywnych kobiet (z dopasowaniem wysokosci obcasa, i smukla kosmetyka).

Pozdrawiam. m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/20 12:08 #3 przez astaret
astaret odpowiedział w temacie: ossur i jego produkty
witam chodze na weglowkach od 6 lat sa niesamowite ale takze maja wady!!!
jazda zaczela sie od vari flexa niesamowita stopa zajechalem dwie jedna pekla a druga zjechala sie bokiem!!

wina po stronie protetyka!!!!!
dobra stopa to polowa sukcesu ustawienie to priorytet!!!
mam jecze ceterusa i triasa z otto bocka wszystkie sa pierwsza klasa ale szukam czegos nowego tym razem chyba zainwestuje w elite blade!!!
mialem okazje testowac propio ale to nie dlamnie jestem za aktywny taka kupie sobie na starosc hehehe
jeszce pytanko czy ktos mial do czyniuenia z Silhouette VS???

a moze ktos chce kupic ceterusa chodzona 2 tyg tanio oddam

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/28 16:10 #4 przez czarnulka24
czarnulka24 odpowiedział w temacie: Re: Stopa weglowa osoba srednioaktywana.
Witam ja obecnie korzystam z stopy TRIAS. Poprzednia moja stopa to zwykła jaka ci się należy przy pierwszej protezie. Użytkuję ją 2 tydzień i jak dla mnie jest wielka różnica w chodzeniu :-) chodzi się jak na sprężynach :-) Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/20 12:51 #5 przez dominik83
dominik83 odpowiedział w temacie: Re: Stopa weglowa osoba srednioaktywana.
Witam .Jeżeli marzy Ci się vari-flex to mam dla Ciebie propozycje troszkę tańszą a wydaje mi się jest również dobra ELIT BLADE Ja ją urzytkuje już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Jedyny problem to kiepska kosmetyka do tej stopy ale liczy sie funkcjonalność bynajmniej dla mnie.
Pozdrawiam Dominik.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/20 07:15 #6 przez marcco75
marcco75 odpowiedział w temacie: Re: Stopa weglowa osoba srednioaktywana.
Hej Witam, dzięki za takie szybkie informacje.
Generalnie to najbardziej mnie interesuje stopa VARI FLEX EVO lub 1 C-Walk, co do innych typów to nie wiem jak są trwałe i jak mocno wytrzymałe.
Ze względu na problem z funduszami chciałbym aby mi stopa posłużyła kilka lat, i była niezawodna.
Słyszałem o EPIRUS, ECHELON oraz ESPRIT ale nie jestem przekonany ( może sie mylę) do ich budowy, na pewno sa tańsze od powyższych ale chciałbym aby ich eksploatacja była tania, abym nie miał problemu z hydrauliką lub innymi częściami.
Nie wiem jak to wytłumaczyć ale podoba mi sie konstrukcja Vari Flex, bo w niej chyba nie ma co sie zepsuć, albo pęknie albo jest trwała, nie wiem jak jest z 1C40, jak wytrwała jest ta spręzyna i czy nie pęka.
a moze godna jest polecenia Sur Flex, tylko nie wiem czy nadal jest produkowana i jak sie na tym chodzi oraz jakie sa cenny gdyz podobno nie są zbyt popularne na rynku.
Co do Flex-Foot Assure podobno jest bardziej dla początkujących wiec nie wiem czy nie cofnałbym sie w chodzeniu.
Chcialbym jeszcze zapytac o cos nieco nietypowego.
W obecnych protezach czasami siadam na suwnicę i wypycham niewielkie ciężary, wiem ze nie jest to zbyt zalecane aby nie zepsuć protez, ale moje stopy ani protezy sie z tego powodu nie zepsuły, Czy jakbym zmienił na inne stopy nadal mógłbym wykonywać takie ćwiczenia? ( chyba na EPIRUS, ECHELON oraz ESPRIT nie jest to zalecana a chyba nawet ryzykowne) ? Oczywiście są to ciężary w granicy rozsądku, ale poniewaz nie moge wykonywać przysiadów ta forma ćwiczeń odpowiednio mi wzmacnia mięśnie nóg, no i bardzo mi sie podoba.
dzięki za porady
Pozdrawiam
Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/20 06:11 #7 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Re: Stopa weglowa osoba srednioaktywana.
Witam
Zapytaj w Zakładzie Ortopedycznym o stopy z włókna węglowego Blatchford Esprit.
Stopa z włókna węglowego dobierana do wagi i aktywności.
Polecam przymiarkę :)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.356 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art